1992 Yılından Bu Yana Gaziantep Tur & Taşımacılık Öncüsü!

Öğrenci Taşımacılığı

Gaziantep Turizm ve Taşımacılık sektöründe liderlik bayrağını elinde tutan, yenilikçi hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmekte olan Hizmet-Tur; 1992 yılından bu yana öğrenci taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İnsanlar doğumundan itibaren öğrenerek büyüyen ve gelişen canlılardır. Eğitim sürecimiz yaşamımız boyunca devam etmektedir. Gelecek nesillerimizin en iyi eğitimi almasını, en iyi yaşamı sürmesini temenni ederek onları hayata hazırlarız. İyi eğitim almış kişiler geleceklerinde daha başarılı, daha verimli ve daha mutlu olmaktadırlar. Çocuklarımızın yetkin yaşa gelerek, kendi ayaklarının üzerinde durana kadar, onların bu zorlu hayat şartlarını kolaylaştırmak için; tüm süreçlerinde, her daim yanında olmak her ailenin vazgeçilmez sorumluluklarından biridir.

Bu sürecin en önemli adımlarından biri ise ulaşımdır. Hizmet-Tur olarak gelecek nesillerimizin eğitim kurumları ile evi arasında geçirdiği zamanı en verimli şekilde kullanmasını amaçlamaktayız. Hem güvenli hem konforlu bir yolculuk yapmaları için kendini sürekli yenileyen ve hizmet kalitesini arttıran çalışmalar yapmaktayız. Hizmet-Tur Gaziantep öğrenci taşımacılığı sektöründe hizmet sağlayan ilk firmadır. Birlikte geçirdiğimiz 25 yılın ardından edindiğimiz tecrübeler; her şeyden önce güvenliğin ve disiplinin öncelik olduğunu öğretmiştir. Gaziantep öğrenci servis firmaları arasında köklü geçmişe sahip olan Hizmet-Tur; Özel Güney Sunguroğlu Anadolu & Fen Liseleri, Özel Güney Emine Nakıpoğlu Ortaokulu ve Özel Seçkin Koleji öğrencilerini taşıyan ilk firmadır.

BAZI KURALLARIMIZ

Servis saatlerinden her zaman 10 dakika önce teslim yerinde hazır bulunarak öğrencilerimizi teslim alıp, teslim etmekteyiz.

Öğrencilerimizi evlerinin kapısından alıp eğitim kurumlarının kapısına kadar eşlik ederek olası tüm olumsuz etkenlerden korumaktayız.

Uygun servis ücretleri ile tüm öğrencilerimize hizmet sağlamaya çalışmaktayız.

Servis araçlarımıza sadece öğrenci ve öğretmenlerimizi almaktayız. Öğrenci ailelerinin eşlik etmesi dahi yasaktır.

Servis araçları arızasında hemen aynı konfor ve güvenliği sağlamakta yeterli başka bir aracımıza aktarım yaparak yolculuğumuzu devam ettirmekteyiz.

Öğrencilerimizi eğitim kurumları dışında farklı bir adrese, ailesi bilgisi ve isteği dahilinde bile olsa teslim etmemekteyiz.

Evinde ya da eğitim kurumunda bulunmayan öğrencilerimizin durumunu ailesinden ya da ilgili kurum yetkilisinden bilgi alarak, gerektiği takdirde öğrencimizi almadan yolculuk etmemekteyiz.