1992 Yılından Bu Yana Gaziantep Tur & Taşımacılık Öncüsü!

Gaziantep Mersin Seferleri

Hizmet Turizm olarak; Gaziantep Mersin seferleri hizmetimizle; tam 28 yıldır siz değerli Gaziantepli yolcularımız için en iyisini sunmaya devam etmekteyiz.

Gaziantep-Mersin servislerinde lider firma olan Hizmet-Tur; sefer sayısını ve sefer aralıklarını arttırmak, sürekliliği sağlamak ve daha hızlı hizmetler sağlamak adına bir çok işbirlikleri gerçekleştirmiştir. Gaziantep’in taşımacılık ve turizm sektöründe önde gelen Onur Turizm ile birlikte güçlerini birleştirerek, tüm servis araçlarını tek bir amaç için bir araya getirmesi bu iş birliklerinden en önemlisidir. Artık daha güçlü bir araç filosuna sahip bu geniş hizmet ağıyla hem yaz hem kış seferlerine aralıksız devam etmektedir.

Gaziantep’ten Mersin’e her gün düzenlenen seferlerimizde; servis araçlarımız evinizin kapısından alarak, yazlık ya da otelinizin kapısına kadar bırakmaktadır. Bu sayede harici bir araçla yolculuk etmeden tatilinizin keyfini sürmeye hemen başlayabilirsiniz.

Hizmet politikamız gereği müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her daim kendimizi yenilemekte ve aldığımız geri bildirimler sayesinde siz değerli yolcularımız için kendimizi geliştirmekteyiz. Tüm servis araçlarımız güvenlik ve konfor konusunda tam donanıma sahiptir. Profesyonel araç kaptanlarımız için gerçekleştirdiğimiz etkinlik ve eğitimlerle sağladığımız bu kaliteyi devam ettirmek en büyük gayelerimizden biridir.

Gaziantep Mersin Seferleri Hareket Saatleri
Sabah: 07:00 / Her gün
Öğle: 12:00 / Her gün
Akşam: 17:00 / Her gün
Gece: 23:00 / Her gün

Gaziantep Mersin Servisleri Ücret Tarifesi
En uygun fiyatlarla Gaziantep’ten Mersin’e yolculuk edebilirsiniz.

Hizmet Turizm Gaziantep Telefon
Ofis: 0 342 338 65 00
Mobil: 0 532 353 46 56

Gaziantep Mersin Seferleri Servis Firmaları

Hizmet-Tur Turizm ve Taşımacılık olarak; sadece Onur Turizm ile birlikte tek çatı altında hizmetler vermekteyiz.