1992 Yılından Bu Yana Gaziantep Tur & Taşımacılık Öncüsü!

Mersin Gaziantep Seferleri

Hizmet Turizm olarak Mersin Gaziantep seferleri hizmetimizle; tam 27 yıldır siz değerli Mersinli yolcularımız için en iyisini sunmaya devam etmekteyiz.

Mersin Gaziantep servislerinde lider firma olan Hizmet-Tur; sefer sayısını ve sefer aralıklarını arttırmak, sürekliliği sağlamak ve daha hızlı hizmetler sağlamak adına bir çok işbirlikleri gerçekleştirmiştir. Gaziantep’in taşımacılık ve turizm sektöründe önde gelen Onur Turizm ile birlikte güçlerini birleştirerek, tüm servis araçlarını tek bir amaç için bir araya getirmesi bu iş birliklerinden en önemlisidir. Artık daha güçlü bir araç filosuna sahip bu geniş hizmet ağıyla hem yaz hem kış seferlerine aralıksız devam etmektedir.

Mersin’den Gaziantep’e her gün düzenlenen seferlerimizde; servis araçlarımız evinizin kapısından alarak, yazlık ya da otelinizin kapısına kadar bırakmaktadır. Bu sayede harici bir araçla yolculuk etmeden tatilinizin keyfini sürmeye hemen başlayabilirsiniz.

Hizmet politikamız gereği müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her daim kendimizi yenilemekte ve aldığımız geri bildirimler sayesinde siz değerli yolcularımız için kendimizi geliştirmekteyiz. Tüm servis araçlarımız güvenlik ve konfor konusunda tam donanıma sahiptir. Profesyonel araç kaptanlarımız için gerçekleştirdiğimiz etkinlik ve eğitimlerle sağladığımız bu kaliteyi devam ettirmek en büyük gayelerimizden biridir.

Mersin Gaziantep Seferleri Hareket Saatleri
Sabah: 11:00 / Her gün
Akşam: 17:00 / Her gün

Mersin Gaziantep Servisleri Ücret Tarifesi
Kişi Başı: 50 TL / 2019

Hizmet Turizm Mersin Telefon
Ofis: 0 324 567 84 40
Mobil: 0532 353 46 56

Mersin Gaziantep Seferleri Servis Firmaları

Hizmet-Tur Turizm ve Taşımacılık olarak; sadece Onur Turizm ile birlikte tek çatı altında hizmetler vermekteyiz.